Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/5891
Title: Спеціальні вправи, спрямовані на підвищення функціонального стану слухового аналізатора, як засіб фізичного виховання школярів середніх класів
Authors: Кузьменко, Ірина
Keywords: спеціальні вправи
функціональний стан
слуховий аналізатор
школярі
фізичне виховання
Issue Date: 2014
Citation: Кузьменко І. Спеціальні вправи, спрямовані на підвищення функціонального стану слухового аналізатора, як засіб фізичного виховання школярів середніх класів / Ірина Кузьменко // Фізична активність, здоров'я і спорт. - 2014. - № 3(17). - С. 27-32.
Abstract: У статті розглянуто методику використання вправ та рухливих ігор, спрямованих на вдосконалення функціонального стану слухового аналізатора, у процесі фізичного виховання школярів середніх класів. Слуховий аналізатор відіграє важливу роль у формуванні й виконанні рухів, розвитку фізичних якостей, тому в процесі фізичного виховання доречно застосовувати вправи, спрямовані на вдосконалення функціонального стану слухової сенсорної системи. Запропоновані вправи та рухливі ігри можна застосовувати на уроках фізичної культури, на заняттях у спортивних секціях, уводити в комплекси ранкової гігієнічної гімнастики, фізкультхвилинки та фізкультпаузи, в організовані перерви та інші форми занять дітей середнього шкільного віку.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/5891
Appears in Collections:Науковий журнал "Фізична активність, здоров'я і спорт"

Files in This Item:
File SizeFormat 
І. Кузьменко.pdf597.64 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.