Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/26476
Title: Внутрішні та хірургічні хвороби : навчальна програма дисципліни спеціалізації підготовки бакалаврів (рівень вищої освіти) галузь знань 01 "Освіта" cпеціальності 227 "Фізична терапія та ерготерапія" спеціалізація "Фізична терапія та еоготерапія"
Authors: Мазепа, М. А.
Орфін, А. Я.
Mazepa, M. A.
Orfin, A. Ya.
Кафедра фізичної терапії та ерготерапії
Keywords: внутрішні хвороби
хірургічні хвороби
кафедра фізичної терапії та ерготерапії
навчальна програма
Issue Date: 8-Sep-2020
Citation: Внутрішні та хірургічні хвороби : навчальна програма дисципліни спеціалізації підготовки бакалаврів (рівень вищої освіти) галузь знань 01 "Освіта" cпеціальності 227 "Фізична терапія та ерготерапія" спеціалізація "Фізична терапія та еоготерапія" / розроб. Мазепа М. А., Орфін А. Я. - Львів, 2020. - 22 с.
Abstract: Метою викладання навчальної дисципліни «внутрішні та хірургічні хвороби» є формуванні у студентів фундаментальних знань, вмінь та навичок пов'язаних з патологією внутрішніх органів та хірургічними хворобами їх впровадження у практику, знання особливостей перебігу, діагностики, відповідного лікування і профілактики хірургічних хвороб та захворювань внутрішніх органів, розвиток клінічного мислення і формулювання реабілітаційного діагнозу – ключових елементів у підготовці підготовки кваліфікованих реабілітологів та ерготерапевтів, що базуються на сучасних досягненнях провідних вітчизняних і іноземних вчених та світової практики.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/26476
Appears in Collections:Навчальні програми

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2_Навчал_на_програма-перетворено.pdf403.74 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.