Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/17578
Title: Інтегровано-розвивальні м'ячі як чинник гармонійного розвитку фізичних і розумових здібностей дітей віком 5 років
Authors: Пасічник, Вікторія
Pasichnyk, Viktoriia
Keywords: інтегровано-розвивальні м’ячі
діти старшого дошкільного віку
фізичні здібності
розумові здібності
Issue Date: 2011
Publisher: ЛДУФК
Citation: Пасічник В. Інтегровано-розвивальні м'ячі як чинник гармонійного розвитку фізичних і розумових здібностей дітей віком 5 років / Вікторія Пасічник // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини. - Львів, 2011. - Вип. 15, т. 2. - С. 191-194.
Abstract: У статті проаналізовано специфіку використання інтегровано-розвивальних м’ячів у фізичному вихованні дітей старшого дошкільного віку. Показано, що заняття з використанням м’ячів сприяють розвиткові фізичних здібностей, вдосконаленню рухової сфери, розширюючи запас рухових умінь і навичок. Висвітлено, що рухливі ігри, естафети і вправи з інтегровано-розвивальними м’ячами поліпшують розвиток розумових і творчих здібностей, сприяють вихованню моральних цінностей і естетичної культури, а також забезпечують як первинну, так і вторинну профілактику найрозповсюдженіших недоліків у фізичному розвиткові і здоров’ї дітей.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/17578
Appears in Collections:Наукові праці професорсько-викладацького складу ЛДУФК

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Пасічник_176.pdf134.35 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.