Please use this identifier to cite or link to this item: http://localhost:8080/handle/34606048/1059
Title: Розвиток інтересу в майбутніх тренерів-викладачів з аквафітнесу в процесі фахової підготовки як суб'єктивна передумова ефективності їх професійної діяльності й саморозвитку
Authors: Сальникова, Світлана
Keywords: аквафітнес
тренер-викладач з аквафітнесу
професійна компетентність
Issue Date: 2013
Citation: Сальникова С. Розвиток інтересу в майбутніх тренерів-викладачів з аквафітнесу в процесі фахової підготовки як суб'єктивна передумова ефективності їх професійної діяльності й саморозвитку / Світлана Сальникова // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2013. - Вип. 17, т. 4. - С. 152 - 157.
Abstract: У статті розглядаються умови розвитку інтересу в майбутніх тренерів-викладачів з аква- фітнесу в процесі фахової підготовки, що забезпечує ефективність формування компетентності та обумовлює результативність їх професійної діяльності та саморозвитку. Метою статті є здійснення аналізу наявних підходів до розвитку професійного інтересу в майбутніх викладачів із урахуванням фахових особливостей. За результатами вивчення виділяються чинники, які створюють соціальну ситуацію розвитку й обумовлюють успішну реалізацію інтересу в майбутніх фахівців з аквафітнесу, установлюється взаємозв'язок інтересу з мотивацією.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/1059
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Sal_26.pdf334.45 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.