Please use this identifier to cite or link to this item: http://localhost:8080/handle/34606048/882
Title: Особливості впливу авторської програми фізичної реабілітації на відновлення функціонального стану верхньої кінцівки з оперованої сторони у жінок 55 - 65 років після радикальної мастектомії
Authors: Одинець, Тетяна
Keywords: фізична реабілітація
гоніометрія
жінки
мастектомія
набряк
сила
Issue Date: 2013
Citation: Одинець Т. Особливості впливу авторської програми фізичної реабілітації на відновлення функціонального стану верхньої кінцівки з оперованої сторони у жінок 55 - 65 років після радикальної мастектомії / Тетяна Одинець // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2013. - Вип. 17, т. 3. - С. 166 - 171.
Abstract: У статті оцінено особливості зміни показників відновлення рухливості у плечовому суглобі, сили м'язів кисті та обсягу набряку верхньої кінцівки на оперованій стороні під впливом розробленої авторської програми фізичної реабілітації. Показано позитивний вплив програми гідрокінезотерапії та пілатесу на стан опорно-рухового апарату, лімфатичної системи, що свідчить про доцільність застосування фізичної реабілітації для жінок після мастектомії.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/882
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Ody_28.pdf297.64 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.