Please use this identifier to cite or link to this item: http://localhost:8080/handle/34606048/879
Title: Реакція показників серцево-судинної системи студенток на фізичні навантаження під час занять з фізичного виховання
Authors: Кунинець, Ольга
Іваночко, Оксана
Яворський, Тарас
Лозюк, Марина
Keywords: фізичне виховання
фізичне навантаження
моторна щільність
Issue Date: 2013
Citation: Реакція показників серцево-судинної системи студенток на фізичні навантаження під час занять з фізичного виховання / Ольга Кунинець, Оксана Іваночко, Тарас Яворський, Марина Лозюк // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2013. - Вип. 17, т. 3. - С. 143 - 150.
Abstract: Виявлено, що дозоване фізичне навантаження контрольного заняття на початку кожного етапу занять з фізичного виховання викликало у студенток функціональні зрушення, які відображали адекватність застосованого фізичного навантаження. Доведено ефективність застосуванням поділу на етапи занять з фізичного виховання під час академічних та самостійних занять у дворічному циклі навчання з поступовим підвищенням їх моторної щільності та скорочення часу досягнення максимальної величини частоти серцевих скорочень і кількості її повторень в одному занятті.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/879
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Kun_24.pdf324.68 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.