Please use this identifier to cite or link to this item: http://localhost:8080/handle/34606048/827
Title: Зміни показників психофізичної підготовленості дітей старшого дошкільного віку в умовах авторської програми фізичного виховання з пріоритетним застосуванням карате
Authors: Вітос, Ярослав
Keywords: психофізична підготовленість
фізичне виховання
карате
діти старшого дошкільного віку
Issue Date: 2013
Citation: Вітос Я. Зміни показників психофізичної підготовленості дітей старшого дошкільного віку в умовах авторської програми фізичного виховання з пріоритетним застосуванням карате / Ярослав Вітос // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2013. - Вип. 17, т. 2. - С. 28 - 33.
Abstract: Метою дослідження було перевірити ефективність авторської програми з фізичного виховання з пріоритетним застосуванням карате. Виявлено, що вихідний рівень психофізичної підготовленості дошкільнят оцінюється як нижчий від середнього. В умовах педагогічного експерименту рівень психофізичної підготовленості дітей старшого дошкільного віку експериментальної групи суттєво зріс від середнього до вищого. Доведено вищу ефективність авторської програми з пріоритетним застосуванням засобів карате порівняно з традиційною.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/827
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Vit_5.pdf353.05 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.