Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/712
Title: Возрастная характеристика количественных и качественных показателей соревновательной деятельности юных баскетболистов 13 - 14 лет
Authors: Нестеренко, Наталья
Keywords: змагальна діяльність
баскетбол
педагогічний контроль
Issue Date: 2014
Citation: Нестеренко Н. Возрастная характеристика количественных и качественных показателей соревновательной деятельности юных баскетболистов 13 - 14 лет / Наталья Нестеренко // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2013. - Вип. 17, т. 1. - С. 135 - 140.
Abstract: У статті розглянуто питання контролю діяльності змагання юних баскетболістів 13–14 років як елементу вдосконалення швидкісно-силової підготовки юних баскетболістів на етапі поглибленого тренування. У результаті встановлено, що кількість очок, що забиваються в матчі, визначає загальну результативність командної гри в нападі і захисті. Ігрову перевагу, як правило, має та команда, яка набирає найбільшу кількість очок. Провідні команди юнацького баскетболу в середньому забивають 97,3 очка, що характеризує високу інтенсивність і ефективність дій змагань.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/712
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Nes_25.pdf333.42 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.