Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/654
Title: Індивідуальні особливості адаптації кваліфікованої спортсменки до фізичних навантажень у плаванні в змагальному періоді підготовки
Authors: Гатілова, Галина
Keywords: плавання
частота серцевих скорочень
анаеробні й аеробні процеси
біохімічні показники крові
лактат
Issue Date: 2013
Citation: Гатілова Г. Індивідуальні особливості адаптації кваліфікованої спортсменки до фізичних навантажень у плаванні в змагальному періоді підготовки / Галина Гатілова // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2013. - Вип. 17, т. 1. - С. 33 - 38.
Abstract: Розглянуто індивідуальні особливості адаптації організму у спортсменки високого класу до фізичних навантажень різної інтенсивності у плаванні, які забезпечуються проявом функціональних можливостей системи дихання і кровообігу. Оцінювання результатів обстеження проводило за руховими проявами працездатності, за змінами фізіологічних і біохімічних показників. Були проаналізовані результати тестових навантажень, які моделюють змагальні дистанції у висококваліфікованої спортсменки. Отримані дані можуть бути покладені в основу для розробки швидкості розгортання анаеробних механізмів енергозабезпечення та швидкості виведення й утилізації молочної кислоти (лактату).
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/654
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Gat_6.pdf334.22 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.