Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/539
Title: Програма підвищення рівня валеологічної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання дошкільників і технологія її проектування
Authors: Семанишин, Тарас
Keywords: валеологія
валеологічна підготовка
технологія проектування
дошкільні освітні заклади
програма навчання
Issue Date: 2014
Citation: Семанишин Т. Програма підвищення рівня валеологічної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання дошкільників і технологія її проектування / Тарас Семанишин // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Є. Приступи. - Л., 2014. - Вип. 18, т. 4. - С. 136 - 140.
Abstract: Розглянуто можливість застосування технології проектування як основи програм навчання з валеології для майбутніх інструкторів із фізичного виховання дошкільних закладів освіти. Пропонується технологія розробки програми, яка враховує: 1) вибір пріоритетних напрямів, з яких може працювати дошкільний заклад освіти; 2) розробку проекту для реалізації пріоритетних напрямів 3) реалізацію проекту з урахуванням місцевих та організаційних умов; 4) аналіз результативності проекту на базі п’яти блоків критерійних оцінок.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/539
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Sem_25.pdf251.71 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.