Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/4397
Title: Робоча програма навчальної дисципліни "Історія України та української культури" підготовки бакалаврів спеціальності 6.010203 – фізична реабілітація
Authors: Полянський, Олег
Падовська, Олена
Keywords: Історія України та української культури
теми модулів
теми семінарських занять
індивідуальні завдання
Issue Date: 2015
Citation: Робоча програма навчальної дисципліни "Історія України та української культури" підготовки бакалаврів спеціальності 6.010203 – фізична реабілітація / розроб. Полянський О. А., Падовська О. М. - Львів, 2015. - 23 с.
Abstract: Мета дисципліни полягає в розкритті закономірностей та особливостей політичного, економічного, соціального та культурного розвитку України, її відносин з іншими державами та народами; ознайомленні студентів з основами сучасних підходів до історії національної культури, процесами її історичного розвитку та найбільш значними здобутками, формування системи знань про історичну та соціально-економічну обумовленість художньо-культурологічних процесів в Україні з найдавніших часів до початку ХХІ ст., розуміння пріоритетності таких знань.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/4397
Appears in Collections:Навчальні програмиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.