Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/390
Title: Комплексне застосування фізичних навантажень і гіперкапнічної гіпоксії для вдосконалення функціональної підготовленості діафутболістів
Authors: Поляк, Вадим
Keywords: діафутбол
функціональна підготовленість
ендогенно-гіпоксичне дихання
Issue Date: 2014
Citation: Поляк В. Комплексне застосування фізичних навантажень і гіперкапнічної гіпоксії для вдосконалення функціональної підготовленості діафутболістів / Вадим Поляк // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Є. Приступи. - Л., 2014. - Вип. 18, т. 3. - С. 163 - 170.
Abstract: У дослідженні взяли участь 20 юнаків, діафутболістів 18–24 років. Установлено, що заняття за програмою збірної команди з діафутболу позитивно впливають на функціональну підготовленість, хворих на цукровий діабет. Рівень аеробної та анаеробної продуктивності організму та студентів-діабетиків, які займаються діафутболом вищий, ніж у тих, які займаються за програмою збірної команди з діафутболу без використання ендогенно-гіпоксичного дихання (ЕГД). Також у статті розглянуто вплив ЕГД на функціональний стан апарату зовнішнього дихання діафуболістів. Установлено, що 16-тижневе застосування ЕГД сприяє поліпшенню функціональних можливостей апарату зовнішнього дихання, бронхіальної прохідності.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/390
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Pol_2.pdf307.6 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.