Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/389
Title: Порівняльна характеристика ефективності програм фізичної реабілітації у спортсменів при хронічному бронхіті в період реконвалесценції
Authors: Петрухнов, Олександр
Keywords: фізична реабілітація
спортсмени-реконвалесценти
фізична працездатність
бронхіт
дихальна система
Issue Date: 2014
Citation: Петрухнов О. Порівняльна характеристика ефективності програм фізичної реабілітації у спортсменів при хронічному бронхіті в період реконвалесценції / Олександр Петрухнов // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Є. Приступи. - Л., 2014. - Вип. 18, т. 3. - С. 154 - 162.
Abstract: У роботі представлено дані про розроблену програму фізичної реабілітації з урахуванням двох етапів періоду реконвалесценції, клінічного та біологічного одужання, яку було застосовано у спортсменів-реконвалесцентів обох статей, що перенесли загострення хронічного бронхіту. Подано порівняльну характеристику впливу комплексної програми фізичної реабілітації на функціональний стан дихальної системи та загальну фізичну працездатність у чоловіків-спортсменів і жінок-спортсменок у період реконвалесценції.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/389
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Pet_2.pdf198.11 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.