Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/20927
Title: Контроль тренувальної та змагальної діяльності команд високої кваліфікації з гандболу
Authors: Тищенко, Валерія
Tyshchenko Valeriia
Keywords: гандбол
контроль у системі підготовки спортсменів
підготовка команд високої кваліфікації з гандболу
змагальна діяльність
тренувальна діяльність
команди високої кваліфікації з гандболу
методи контролю
річний макроцикл підготовки з гандболу
Issue Date:  207
Publisher: СТАТУС
Citation: Тищенко В. Контроль тренувальної та змагальної діяльності команд високої кваліфікації з гандболу : монографія / Валерія Тищенко. - Запоріжжя : СТАТУС, 2017. - 404 с. - ISBN 978-617-7353-54- V
Abstract: У монографії досліджено науково-прикладну проблему, пов'язану з відсутністю теоретико-методологічного обґрунтування системи контролю в гандболі. Визначено основні напрями вдосконалення системи контролю, розроблено концепцію контролю тренувальної та змагальної діяльності команд високої кваліфікації з гандболу в річному макроциклі підготовки. Особливу увагу приділено з'ясуванню структури та змісту контролю різних сторін підготовленості та змагальної діяльності спортсменів на оперативному, поточному, етапному рівнях. Обґрунтовано сукупність ефективних, доступних та інформаційних засобів контролю для розв'язання різноспрямованих завдань навчально-тренувальної та змагальної діяльності команд високої кваліфікації в гандболі. Викладена точка зору багатьох спеціалістів, проте основний акцент зроблено на власних дослідженнях автора. Монографія призначена для студентів, молодих науковців, фахівців із галузі спорту.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/20927
ISBN: 978-617-7353-54- V
Appears in Collections:МонографіяItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.