Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/166
Title: Вплив позакласних оздоровчих занять із бадмінтону, легкої атлетики та спортивних танців на фізичний розвиток осіб середнього шкільного віку
Authors: Джангобекова, Христина
Вовканич, Любомир
Keywords: бадмінтон
біг
танці
фізичний розвиток
фізична працездатність
підлітки
Issue Date: 2014
Citation: Джангобекова Х. Вплив позакласних оздоровчих занять із бадмінтону, легкої атлетики та спортивних танців на фізичний розвиток осіб середнього шкільного віку / Христина Джангобекова, Любомир Вовканич // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Є. Приступи. – Л., 2014. – Вип. 18, т. 4. – С. 21 – 25.
Abstract: Удосконалення фізичного розвитку і зміцнення здоров'я школярів є одним із завдань фізичної культури. Тому ми порівнювали вплив занять у спортивних секціях із бадмінтону, спортивних танців і легкої атлетики на фізичний розвиток та фізичну працездатність підлітків. Ми виявили позитивний вплив занять у спортивних секціях на густину тіла, вміст м'язової та жирової тканини у складі тіла, фізичну працездатність (PWCno) та аеробні можливості (МСК) підлітків. Описано особливості змін цих показників при заняттях у різних секціях.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/166
Appears in Collections:Наукові праці професорсько-викладацького складу ЛДУФК

Files in This Item:
File SizeFormat 
Dzhanhobekova Kh., Vovkanych L..pdf864.56 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.