Please use this identifier to cite or link to this item: http://localhost:8080/handle/34606048/1500
Title: Фізична реабілітація студентів, хворих на бронхіальну астму шляхом комплексного застосування методики "ендогенно-гіпоксичного" дихання та циклічних вправ аеробного спрямування
Authors: Онищук, Вікторія
Keywords: фізична реабілітація
гіперкапнія
бронхіальна астма
спірографія
Issue Date: 2011
Citation: Онищук В. Фізична реабілітація студентів, хворих на бронхіальну астму шляхом комплексного застосування методики "ендогенно-гіпоксичного" дихання та циклічних вправ аеробного спрямування / Вікторія Онищук // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2011. - Вип. 15, т. 3. - С. 171 - 177.
Abstract: У результаті проведених досліджень встановлено, що застосування методики «ендогенно-гіпоксичного» дихання за допомогою апарата «Ендогенік 01» в поєднанні з фізичними навантаженнями сприяє поліпшенню функціональних можливостей дихальної системи вже через 24 тижні від початку занять. Дані комп’ютерної спірографії з аналізом петлі "потік-об’єм" засвідчили вірогідне зростання показників форсованої життєвої ємності легень (ФЖЄЛ), які характеризують бронхіальну прохідність. Позитивні зміни показників ФЖЄЛ свідчать про те, що застосування методики «ендогенно-гіпоксичного» дихання в комплексі з фізичними навантаженнями може бути використане для підвищення ефективності лікування хворих на бронхіальну астму.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/1500
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Онищук_В_91.pdf166.06 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.