Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/13261
Title: Завдання для самостійної роботи студентів, практичних та семінарських занять з маркетингу для спеціальностей напряму "Економіка та підприємництво"
Authors: Скибінський, С.
Дайновський, Ю.
Іванова, Лілія
Прохоренко, К.
Федорчук, А.
Бойчук, І.
Басій, Н.
Орел, Л.
Герасименко, С.
Ревко, Н.
Корягіна, С.
Ivanova, Liliia
Keywords: маркетинг
управління маркетингом
маркетингові дослідження
прогнозування продажу
інформаційні системи
самостійна робота
практичні завдання
самінарські завдання
Issue Date: 2003
Publisher: Видавництво Львівської комерційної академії
Citation: Завдання для самостійної роботи студентів, практичних та семінарських занять з маркетингу для спеціальностей напряму "Економіка та підприємництво" / Скибінський С. В. [та ін.]. - Львів : Видавництво Львівської комерційної академії, 2003. - 316 с.
Abstract: У навчальному посібнику на підставі конкретних ринкових ситуацій розроблено завдання, виконання яких формує у студента вміння і навички збору інформації, прогнозування продажів, здійснення досліджень поведінки споживачів, конкурентного середовища, проведення сегментації ринків, добору підходів до їх освоєння і застосування на них аргументованого комплексу факторів, втілених у відповідні стратегії, плани маркетингу та бізнес-плани. Тематика дослідницьких робіт поєднує теоретико-методологічні, наукові і практичні підходи до вирішення маркетингових проблем.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/13261
ISBN: 966-7478-78-5
Appears in Collections:Семінарські та практичні заняттяItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.