Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/1316
Title: Формування і розвиток професійного тенісу у світовій практиці. Загальна характеристика V періоду (1988 р. - до теперішнього часу)
Authors: Борисова, Ольга
Keywords: теніс
професійний теніс
Issue Date: 2011
Citation: Борисова О. Формування і розвиток професійного тенісу у світовій практиці. Загальна характеристика V періоду (1988 р. - до теперішнього часу) / Ольга Борисова // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2011. - Вип. 15, т. 1. - С. 27 - 34.
Abstract: Враховуючи, що теніс – це своєрідна модель розвитку спорту, наші дослідження базуємо на проблемно-комплексній концепції, що передбачає вивчення проблем кожного історичного періоду, а не окремих фактів. У статті проаналізовано особливості функціонування тенісу в V періоді та фактори, що впливають на його розвиток. Сьогодні в тенісі сформований ефективний механізм взаємодії керівних органів не тільки з комерційними організаціями, але, що надзвичайно важливо зі структурами олімпійського спорту. Подібного механізму неможливо побачити в жодному іншому виді спорту.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/1316
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Борисова_67.pdf179.66 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.