Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/1257
Title: Вплив засобів фізичної реабілітації на стан дихальної системи студентів при хронічному обструктивному захворюванні легенів
Authors: Рубан, Лариса
Keywords: фізична реабілітація
хронічне обструктивне захворювання легенів
ХОЗЛ
Issue Date: 2012
Citation: Рубан Л. Вплив засобів фізичної реабілітації на стан дихальної системи студентів при хронічному обструктивному захворюванні легенів / Лариса Рубан // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2012. - Вип. 16, т. 3. - С. 177 - 182.
Abstract: У статті охарактеризовано вперше розроблену програму фізичної реабілітації для студентів, хворих на хронічне обструктивне захворювання легенів, з урахуванням перебігу захворювання, яка містила загальноприйняті комплекси фізичних вправ у поєднанні з дихальною гімнастикою з елементами поверхневого дихання, міорелаксації, автотренінгом, дозованою ходьбою та бігом (з використанням бігової доріжки), занять на велотренажері, лікувального масажу, елементів загартовування. Вона була застосована на поліклінічному етапі фізичної реабілітації. Під час дослідження було підтверджено ефективність цієї програми на підставі аналізу динаміки показників функції зовнішнього дихання.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/1257
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Ryban.pdf354.94 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.