Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/5859
Title: The cognitive functions and styles of fight in elite female judokas
Authors: Коробейніков, Георгій
Коробейнікова, Леся
Дакал, Наталя
Keywords: дзюдо
стилі поєдинку
когнітивні функції
Issue Date: 2015
Citation: Korobeynikov G. The cognitive functions and styles of fight in elite female judokas / Georgiy Korobeynikov, Lesia Korobeynikova, Natalia Dakal // Фізична активність, здоров'я і спорт. - 2015. - № 1. - С. 31 - 37.
Abstract: Мета: дослідження когнітивних функцій і стилів ведення поєдинку у висококваліфікованих дзюдоїсток. Було обстежено 22 висококваліфіковані дзюдоїстки з різними стилями ведення поєдинку, членів збірної України з дзюдо. Були використані методи: "Перцептивная швидкість", "Порівняння чисел", "Пам'ять на слова" і "Визначення закономірностей». Результати показали, що когнітивні стратегії у висококваліфікованих дзюдоїсток формуються з урахуванням їхнього стилю ведення поєдинку. Атакувальний стиль ведення поєдинку в жіночому дзюдо характеризується підвищеною продуктивністю когнітивних завдань і збільшенням швидкості аналізу та переробки інформації. Захисний стиль поєдинку характеризується підвищеним рівнем емоційного стресу з одночасним зниженням швидкості переробки інформації.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/5859
Appears in Collections:Науковий журнал "Фізична активність, здоров'я і спорт"Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.