Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/29462
Title: Реабілітаційні технології в системі соціально-педагогічної роботи з особливими дітьми
Authors: Султанова, Н. В.
Sultanova, N. V.
Keywords: соціальна реабілітація
робота з особливими дітьми
арт-терапевтичні методики
Issue Date: 7-Apr-2021
Publisher: МНУ імені В.О. Сухомлинського
Citation: Султанова Н. В. Реабілітаційні технології в системі соціально-педагогічної роботи з особливими дітьми : навч.-метод. посіб. / Султанова М. В. - Миколаїв : МНУ імені В.О. Сухомлинського, 2020. - 102 с.
Abstract: Навчально-методичний посібник «Реабілітаційні технології в системі соціально-педагогічної роботи з особливими дітьми» розроблено на основі інноваційних технологій, корекційної роботи, сучасної реабілітаційної практики та досвіду автора, накопиченого під час роботи в установах соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. В основу даного навчально-методичного посібника покладено ключові аспекти організації реабілітаційних технологій в умовах центрів соціальної реабілітації, інклюзивноресурсних центрів та інших реабілітаційних установ, що представлені як процес комплексної дії у відповідній динаміці та послідовності. Для фахівців у галузі педагогіки, соціальної роботи, працівників системи освіти та соціального захисту дітей; для студентів та викладачів ЗВО та усіх, хто опікується проблемами соціальної реабілітації дітей з особливими потребами.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/29462
Appears in Collections:КнигиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.