Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/2173
Title: Обгрунтування вікових діапазонів для військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України в контексті проекту нової настанови з фізичної підготовки
Authors: Номеровський, Сергій
Бондарев, Дмитро
Keywords: військовослужбовці
фізична підготовка
Issue Date: 2009
Citation: Номеровський С. Обгрунтування вікових діапазонів для військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України в контексті проекту нової настанови з фізичної підготовки / Сергій Номеровський, Дмитро Бондарев // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. культури та спорту. - Л., 2009. - Вип. 13, т. 2. - С. 105 - 110.
Abstract: У роботі досліджена вікова динаміка рухових здібностей військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил Україні. Наведені дані, щодо змін співвідношення військоволужбовців з різним рівнем фізичної підготовленості у різних вікових групах. Обґрунтовані вікові діапазони для військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил Україні для занять і складання нормативів з фізичної підготовки, які враховують сучасні соціальні умові військової служби та вікові зміни рівня рухових здібностей.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/2173
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File SizeFormat 
Nomerovskiy_167 _.pdf276.91 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.