Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/10465
Title: Організаційно-правові основи фізичної культури
Authors: Мальона, С. Б.
Malona, S. B.
Keywords: фізичне виховання
правові аспекти фізичного виховання і спорту
організаційно-правові аспекти фізичного виховання
Issue Date: 2009
Citation: Мальона С. Б. Організаційно-правові основи фізичної культури: курс лекцій / Мальона С. Б. - Івано-Франківськ, 2009. - 268 с.
Abstract: Даний посібник присвячений різноманітним правовим аспектам фізичного виховання і спорту. Висвітлені питання з урахуванням теоретичної і практичної правової орієнтації фахівців фізичного виховання і спорту. На основі аналізу сучасної нормативно-правової бази узагальнено матеріал з регулювання адміністративних, господарських, трудових правовідносин в сфері фізичної культури і спорту. Розглянуто матеріально-технічне та соціальне забезпечення в даній галузі. Рекомендується для студентів, магістрантів, аспірантів вищих закладів освіти, інститутів та факультетів фізичного виховання. Може бути корисним викладачам, спеціалістам фізичного виховання, а також директорам, тренерам, спорсменам та працівникам апарату управління з питань фізичної культури.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/10465
Appears in Collections:Навчальні посібникиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.