Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/10298
Title: Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти : наказ Міністерства освіти і науки України
Keywords: накази МОН України
охорона праці
Положення про організацію роботи
безпека життєдіяльності
заклади освіти
Issue Date: 2018
Citation: Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти : наказ Міністерства освіти і науки України № 1669 від 26 грудня 2017 року // Освіта в Україні: нормативно-правове регулювання : довід. бюлетень. - 2018. - № 4. - С. 39-60.
Abstract: Це Положення розроблено відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про охорону праці» і поширюється на заклади дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної, спеціалізованої, фахової передвищої, вищої освіти та заклади післядипломної освіти, установи, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України (далі — заклади освіти).
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/10298
Appears in Collections:Нормативні документи МОН УкраїниItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.