Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/761
Title: Дефіцит активної гнучкості як один із факторів ризику отримання травм і порушень опорно-рухового апарату у представниць художньої гімнастики
Authors: Руда, Ірина
Keywords: художня гімнастика
гнучкість
опорно-руховий апарат
дефіцит активної гнучкості
травми
Issue Date: 2013
Citation: Руда І. Дефіцит активної гнучкості як один із факторів ризику отримання травм і порушень опорно-рухового апарату у представниць художньої гімнастики / Ірина Руда // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2013. - Вип. 17, т. 1. - С. 217 - 223.
Abstract: Недостатній розвиток активної гнучкості у спортсменів при дуже високому рівні пасивної рухливості в суглобах може свідчити про ймовірність отримання травм і порушень опорно-рухового апарату. У роботі досліджувався рівень розвитку активної та пасивної рухливості окремих суглобів, а також визначалися показники їх дефіциту у спортсменок різного віку, які займаються художньою гімнастикою. Отримані показники порівнювалися з результатами обстеження гімнасток лікарями Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, даними медичних карток, отриманими травмами та порушеннями опорно-рухового апарату спортсменок.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/761
Appears in Collections:Наукові праці професорсько-викладацького складу ЛДУФК

Files in This Item:
File SizeFormat 
Rud_40.pdf324.3 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.