Please use this identifier to cite or link to this item: https://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/6538
Title: Моделювання та технічні засоби в стрілецьких видах спорту : метод. реком. для аспірантів інститутів фізичної культури
Authors: Лопатьєв, Анатолій
Чапля, Є.
Дзюбачик, М.
Виноградський, Богдан
Keywords: стрілецький спорт
моделювання
технічні засоби
Issue Date: 2002
Citation: Моделювання та технічні засоби в стрілецьких видах спорту : метод. реком. для аспірантів інститутів фізичної культури / Лопатьєв А. О., Чапля Є. Я., Дзюбачик М. І., Виноградський Б. А. - Львів : [б. в.], 2002. - 23 с.
Abstract: Проблеми, які виникають у стрілецьких видах спорту на сучасному етапі, як правило, пов'язані з можливістю подальшого вдосконалення професійних навиків людини, технічних засобів і взаємодії системи "стрілець-зброя-мішень". Що стосується процесу підготовки, то тут на першому плані знаходиться проблема вдосконалення рухових дій стрільця у завершальній фазі циклу пострілу. Для розв'язання цієї проблеми потрібен комплексний аналіз формалізованих факторів, зокрема таких як параметри зброї, руху снаряду (кулі, стріли, шроту) в реальних умовах, а також стрільця.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/6538
Appears in Collections:Методичні рекомендації, вказівкиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.