Please use this identifier to cite or link to this item: http://localhost:8080/handle/34606048/1099
Title: Підвищення функціональної підготовленості велосипедистів на етапі спеціалізованої базової підготовки шляхом застосування нормобаричної гіперкапнічної гіпоксії
Authors: Гаврилова, Наталія
Keywords: велосипедний спорт
велоспорт
гіпоксія
функціональна підготовленість
Issue Date: 2012
Citation: Гаврилова Н. Підвищення функціональної підготовленості велосипедистів на етапі спеціалізованої базової підготовки шляхом застосування нормобаричної гіперкапнічної гіпоксії / Наталія Гаврилова // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2012. - Вип. 16, т. 1. - С. 28 - 32.
Abstract: Статтю присвячено вивченню комплексного впливу нормобаричної гіперкапнічної гіпоксії та фізичних навантажень на функціональну підготовленість велосипедистів віком 15–16 років. У результаті проведених досліджень встановлено, що застосування цієї моделі гіпоксії впродовж підготовчого періоду річного макроциклу в комплексі з фізичними навантаженнями сприяє поліпшенню функціональної підготовленості спортсменів за показниками аеробної та анаеробної продуктивності, а також функціональні можливості апарату зовнішнього дихання.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/1099
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
Gavrul.pdf341.51 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.