Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/2537
Title: Вивчення особливостей мотивації та психофізіологічного стану спортсменів високої кваліфікації (на прикладі спортивної боротьби)
Authors: Коробейніков, Георгій
Мазманян, Каріне
Коняєва, Лілія
Россоха, Галина
Медвидчук, Катерина
Keywords: мотивація
спортивна боротьба
психофізіологічний стан
Issue Date: 2008
Citation: Вивчення особливостей мотивації та психофізіологічного стану спортсменів високої кваліфікації (на прикладі спортивної боротьби) / Георгій Коробейніков [та ін.] // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. культури та спорту. - Л., 2008. - Вип. 12, т. 1. - С. 155 - 160.
Abstract: Вивчалися особливості мотивації та психофізіологічного стану спортсменів- єдиноборців високої кваліфікації (на прикладі дзюдо). Встановлено, що прагнення до успіху або уникнення невдачі можуть сполучатись між собою з перевагою одного з них або у рівному співвідношенні. Існуюча перевага може бути як на високому, так і на низькому рівні виразності обох мотивацій. Виявлено, що різне співвідношення рівнів мотивації досягнення успіху й мотивації до уникнення невдачі викликає різні психофізіологічні стани. Найбільш оптимальним є рівне співвідношення високих рівнів мотивації досягнення та уникнення невдачі.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/2537
Appears in Collections:"Молода спортивна наука України"

Files in This Item:
File SizeFormat 
08kgveja.pdf155.7 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.