Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/17608
Title: Аналіз показників варіабельності серцевого ритму у жінок 55-65 років після радикальної мастектомії у порівнянні з практично здоровими
Authors: Одинець, Тетяна
Odynets, Tetiana
Keywords: мастектомія
варіабельність
вегетативний тонус
адаптація
Issue Date: 2011
Publisher: ЛДУФК
Citation: Одинець Т. Аналіз показників варіабельності серцевого ритму у жінок 55-65 років після радикальної мастектомії у порівнянні з практично здоровими / Тетяна Одинець // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. виховання, спорту і здоров'я людини. - Львів, 2011. - Вип. 15, т. 3. - С. 165-170.
Abstract: У статті визначено функціональний стан вегетативної нервової системи у практично здорових жінок похилого віку та жінок після радикальної мастектомії на підставі аналізу варіабельності серцевого ритму, який оцінювався згідно з «Міжнародними стандартами», що запропонували Північно- американське суспільство електрофізіологів і Європейське товариство кардіологів. Отримані дані свідчать про знижені резерви вегетативного забезпечення, зменшення загальної варіабельності, підвищене напруження адаптаційних механізмів. Спостерігалися достовірні зміни внаслідок застосування гідрокінезотерапії за деякими показниками спектрального та часового аналізу.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/17608
Appears in Collections:Наукові праці професорсько-викладацького складу ЛДУФК

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Одинець_10 .pdf156.68 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.