Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/17014
Title: Ефективність застосування особистісно-орієнтованих програм фізичної реабілітації жінок з постмастектомічним синдромом у відновленні функціонального стану верхньої кінцівки
Authors: Одинець, Тетяна
Odynets, Tetiana
Keywords: гоніометрія
рак молочної залози
фізична реабілітація
жінки
Issue Date: 2015
Citation: Одинець Т. Є. Ефективність застосування особистісно-орієнтованих програм фізичної реабілітації жінок з постмастектомічним синдромом у відновленні функціонального стану верхньої кінцівки / Одинець Т. Є. // Слобожанський науково-спортивний вісник. - 2015. - № 3(47). - С. 84-87.
Abstract: Мета: визначити особливості впливу особистісно-орієнтованих програм фізичної реабілітації на відновлення функціональних можливостей верхньої кінцівки у жінок з постмастектомічним синдромом. Матеріал і методи: аналіз і узагальнення літературних джерел та емпіричних даних; гоніометрія; методи математичної статистики. до дослідження залучено 115 жінок з постмастектомічним синдромом на диспансерному етапі реабілітації. Результати: під впливом занять за особистісно-орієнтованими програмами у жінок спостерігалося поступове наближення до норми показників гоніометрії в плечовому суглобі з боку оперативного втручання.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/17014
Appears in Collections:Наукові праці професорсько-викладацького складу ЛДУФК

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Одинець _snsv_2015_3_17.pdf713.3 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.