Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/1686
Title: Засоби швидкісно-силової підготовки у тренувальному процесі бадмінтоністів на етапі спеціалізованої базової підготовки
Authors: Каратник, Іван
Гречанюк, Оксана
Keywords: швидкісно-силової підготовка
бадмінтон
Issue Date: 2010
Citation: Каратник І. Засоби швидкісно-силової підготовки у тренувальному процесі бадмінтоністів на етапі спеціалізованої базової підготовки / Іван Каратник, Оксана Гречанюк // Молода спортивна наука України : зб. наук. пр. з галузі фіз. культури та спорту / за заг. ред. Євгена Приступи. - Л., 2010. - Вип. 14, т. 1. - С. 113 - 119.
Abstract: У статті узагальнюються відомості науково-методичної літератури про засоби швидкісно-силової підготовки у тренуванні спортсменів. Вивчено думку фахівців (через анкетування українських тренерів з бадмінтону) щодо розвитку швидкісно-силових якостей у бадмінтоні на етапі спеціалізованої базової підготовки. Виділено вправи, які рекомендовано застосовувати при розвитку швидкісно-силових якостей у бадмінтоні, а саме: бігові та стрибкові вправи; вправи змагального характеру; вправи на тренажерах; вправи з обтяжувачами; кидки набивних м’ячів тощо.
URI: http://repository.ldufk.edu.ua/handle/34606048/1686
Appears in Collections:Наукові праці професорсько-викладацького складу ЛДУФК

Files in This Item:
File SizeFormat 
Каратник_20.pdf163.15 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.