UA RU PL EN

Електронний репозитарій ЛДУФК >

Browsing by Author Бойко, А.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Ґ Д Е Є Ё Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 20 of 20
Issue DateTitleAuthor(s)
11-Aug-2017Бали : історія та сучасність : лекція для студентів ІІ курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Організація і режисура спортивно-масових хореографічних заходів»Бойко, А.
15-Aug-2017Білоруське танцювальне мистецтво : лекція з дисципліни «Теорія та методика викладання народно-сценічного танцю» для студентів ІІІ курсу факультету фізичного виховання. Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр. Напрям підготовки – 6.02.02.02. «Хореографія»Бойко, А.
15-Aug-2017Видатні балетмейстери України : лекція для студентів ІV курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Теорія та методика викладання українського народно-сценічного танцю»Бойко, А.
30-Aug-2017Комплексні контрольні завдання з дисципліни "Організація і режисура спортивно-хореографічних масових заходів" для студентів ІІ курсу спеціальності «Хореографія»Бойко, А.
10-Aug-2017Композиційна побудова хореографічного номеру : лекція ля студентів ІІ курсу "хореографія" ФФВ з дисципліни «Мистецтво балетмейстера»Бойко, А.
11-Aug-2017Композиційні прийоми у компонуванні маси танцюристів з солістами : лекція для студентів ІІI курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Мистецтво балетмейстера»Бойко, А.
10-Aug-2017Малюнок в хореографічному номері : лекція для студентів ІІ курсу "хореографія" ФФВ з дисципліни «Мистецтво балетмейстера»Бойко, А.
11-Aug-2017Масове свято і його компоненти : лекція для студентів ІІ курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Організація і режисура спортивно-масових хореографічних заходів»Бойко, А.
11-Aug-2017Мате Ек та його мислення за допомогою тіла : лекція для студентів ІІI курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Мистецтво балетмейстера»Бойко, А.
11-Aug-2017Моріс Бежар - Ролан Петі: паралелі та розбіжності філософії танцю : лекція для студентів ІІI курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Мистецтво балетмейстера»Бойко, А.
15-Aug-2017Особливості молдавського танцю : лекція з дисципліни «Теорія та методика викладання народно-сценічного танцю» для студентів ІІІ курсу факультету фізичного виховання. Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр. Напрям підготовки – 6.02.02.02. «Хореографія»Бойко, А.
15-Aug-2017Павло Вірський - реформатор української народно-сценічної хореографії : лекція з дисципліни «Теорія та методика викладання українського народно-сценічного танцю» для студентів ІІІ курсу факультету фізичного виховання. Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр. Напрям підготовки – 6.02.02.02. «Хореографія»Бойко, А.
11-Aug-2017Специфіка організації змагальних заходів у хореографії : лекція для студентів ІІ курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Організація і режисура спортивно-масових хореографічних заходів»Бойко, А.
11-Aug-2017Специфіка організації побутових заходів у хореографії : лекція для студентів ІІ курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Організація і режисура спортивно-масових хореографічних заходів»Бойко, А.
11-Aug-2017Специфіка організації і режисури сценічних заходів у хореографії : лекція для студентів ІІ курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Організація і режисура спортивно-масових хореографічних заходів»Бойко, А.
11-Aug-2017Специфічні особливості постановочної роботи у дитячому хореографічному колективі : лекція для студентів ІІI курсу хореографія ФФВ з дисципліни «Мистецтво балетмейстера»Бойко, А.
11-Aug-2017Створення хореографічної композиції : лекція для студентів ІІI курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Мистецтво балетмейстера»Бойко, А.
15-Aug-2017Хореографічна лексика в українському народному танці : лекція для студентів ІІІ курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Теорія та методика викладання українського народно-сценічного танцю»Бойко, А.
10-Aug-2017Хореографія як вид мистецтва : лекція з дисципліни «Мистецтво балетмейстера» для студентів ІІ курсу факультету фізичного виховання освітньо - кваліфікаційний рівень – бакалавр. Напрям підготовки – 6.02.02.02. «Хореографія»Бойко, А.
11-Aug-2017Історичні аспекти масових театралізованих заходів : лекція для студентів ІІ курсу "Хореографія" ФФВ з дисципліни «Організація і режисура спортивно-масових хореографічних заходів»Бойко, А.
Showing results 1 to 20 of 20

 

Valid XHTML 1.0!
rLDUFK  2014 Електронний репозитарій Львівського державного університету фізичної культури
DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace